Startup Гогольfest у Маріуполі: гранд-опера “Νερό”

В перекладі з грецької, “Νερό” – це “вода”. Море, еллінська культура та промисловість – це все частини генетичного коду Маріуполя. Переосмислення цих складових та зв’язку між ними – акт, без якого неможливий Маріуполь майбутнього.

27 квітня режисер Влад Троїцький в одному з корабельних доків Азовського судоремонтного заводу представить гранд-оперу “Νερό” – гімн відродженню та очищенню.

Учасниками постановки стануть музична формація NOVA OPERA, соціальний рейв-бенд ЦеШо TseSho aka Teatr-Pralnia, актори ЦСМ “ДАХ” та “Театроманії”, а також працівники АСРЗ. Композитори – Роман Григорів та Ілля Разумейко.

Це буде масштабне музично-театрально шоу, з Балетом кранів і Танцем погрузчиків, у якому звуки працюючого заводу стануть частиною поліфонічного полотна, а декораціями будуть індустріальний ландашфт, море та візуальні інсталяції художників.

Опера “Νερό” – це сайт-специфік проект, який буде створено спеціально під Startup Гогольfest 2019 і зіграно лише один раз. Особливістю постановок сайт-специфік є те, що вони відбуваються не на класичній театральній сцені, а в непристосованих для цього місцях, що дозволяє по-новому взаємодіяти з глядачами і простором.

Вхід буде обмеженим, бо локація фізично не здатна прийняти багато людей. Але віртуально захід зможуть відвідати всі охочі – завдяки OpenTheatre буде йти онлайн-трансляція на Головну сцену в Міському саду і люди, які не потраплять всередину, зможуть спостерігати за подією на великих екранах та з хорошим звуком.

Більше про подію та реєстрація – http://nero.sugf.org/