Валентин МАКРОПУЛО – гідний син грецького народу України!

17 березня 2019 року Валентин Макропуло склав повноваження Голови Мелітопольського товариства греків.

Дорогий Валентине Георгійовичу! Від імені Ради ФГТУ висловлюємо Вам величезну подяку за 27 років Вашого життя, які Ви віддали грецькому національному русі в Україні!

Скільки було зроблено за цей період! Ви, дійсно, є уособленням цілої епохи, характерними рисами якої є безмежний ентузіазм та прагнення за будь-яких умов відроджувати та розвивати національну культуру, рідну мову, звичаї та традиції. За Вашими плечима – багатолітній досвід громадського діяча, життєва мудрість і визнання, талант і досвід блискучого керівника.

Ваша віддана, невтомна праця на славу грецького народу України, віра у свій народ та усвідомлення відповідальності перед поколіннями попередників і сучасників викликають глибоку шану та повагу серед колег по національному руху та серед предствників інших національних об’єднань, вони стали запорукою Вашої діяльності на посаді Голови Мелітопольського товариства греків.

Для багатьох греків Ви є прикладом чесної, принципової, енергійної, життєлюбної людини, яка віддано любить свій народ та Батьківщину.

Щиро бажаємо Вам доброго здоров’я, успіхів у реалізації усіх планів і задумів.

Нехай поруч з Вами завжди будуть однодумці та вірні справі люди, хай їхня підтримка і спільні зусилля допомагають Вам у вирішенні доленосних питань на благо рідного народу та України, доля яких Вам ніколи не була байдужою.

Олександра Проценко-Пічаджи –
Голова Федерації грецьких товариств України