“Відлуння грецької античності”

Завершується підготовка до відкриття виставки “Відлуння грецької античності”, яка буде проведена під егідою Посольства Грецької республіки в Україні, спільно з Асоціацією “Ольвія Поліс.  Громадяни для Європи і культури” з 10 квітня по 5 травня 2019 року у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва у м. Києві, розташованому на території Києво-Печерського національного заповідника (пам’ятка культурної спадщини ЮНЕСКО).

Метою проведення виставки є пропагування грецької культури і, зокрема, грецької архітектури.

На виставці будуть представлені антефікси з приватної колекції “Акротерас Грігас” грецького архітектора Васіліса Цитуроса. Колекція експонатів, керамічних прикрас з дахів неокласичних будинків Афін та інших регіонів Греції, вважається однією з найбільш значних спеціальних колекцій у цій галузі.

Відкриття виставки відбудеться 10 квітня 2019 року о 16.00. Раніше, о 15.00, українські і грецькі друзі вшанують пам’ять Костянтина Іпсіланті у його пам’ятника, розташованого відразу біля головного входу Лаври.
Після офіційної церемонії відкриття наші гості матимуть можливість покуштувати відмінні грецькі страви та грецькі вина від шеф-кухаря Кіріакоса Тасіовасіліса завдяки пітримці Фонду Пантеліса Бумбураса.