Нова програма від Іонічного університету!

Іонічний університет (Корфу, Греція) пропонує інтенсивний двотижневий літній курс (1-13 липня 2019) про мореплавців стародавньої Греції, включаючи піратів, моряків і колонізаторів. Курс досліджує роль мореплавців у міфічних подорожах, процесі колонізації і морських битвах від архаїки до елліністичної епохи. Основна увага буде приділена морському світогляду, економіці та ландшафту.

У програмі також буде використано розташування Корфу, що включає поїздки на місця морських битв і питання про роль стародавнього міста Коркіри у мореплаванні. За допомогою комбінації лекцій в аудиторії і навчання на місці студенти зможуть отримати глибоке розуміння історії мореплавання поряд з різними аспектами життя мешканців острова в стародавньому світі. Ряд запрошених доповідачів внесуть свій внесок в програму, а щоденні відвідування сайтів дадуть учасникам можливість познайомитися зі спадщиною мореплавання на острові.

Хоча програма відкрита для студентів, магістранти також можуть подати заявку. Учасники будуть розміщені в місті Корфу, і у них буде повний доступ до бібліотечних ресурсів і засобів Іонічного університету. Програма буде передбачати 3 ECTS = 1,5 США кредиту.

Другий курс – інтенсивний мовний курс з давньогрецької, чотири години на день, які будуть доступні для всіх рівнів володіння мовою (початковий, середній і просунутий). Ці заняття будуть проходити на Корфу з 15 по 20 липня 2019 року. Програма навчання мови буде пропонувати 2 ECTS = 1 кредит США.

Студенти можуть зареєструватися на один або обидва курси. Інструкція для обох курсів буде англійською мовою. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, перевірте https://sites.ionio.gr/classics/ або контакт

Д-р Поліксені Стролонга за адресою classics@ionio.gr.

Заявки подавати на сайт до 30 квітня 2019 року. Також до тієї ж дати на адресу classics@ionio.gr відправити рекомендаційний лист.

Академічні координатори: професор Афанасіос Ефстафіу і доктор Поліксені Стролонга.