Володимир Тахтамишев – людина слова і діла

Володимир Тахтамишев  серед грецької громади Запоріжжя користується величезною повагою, хоча людина стримана і виважена. Мабуть тому, що досяг успіху в бізнесі, є заступником голови Грецької Ради Запорізької області «Еллада», але «зірковою хворобою» не захворів. Завжди залишається мудрим, скромним і доброзичливим, комунікабельним та готовим прийти на допомогу.

Прекрасний організатор, справжній патріот, він стояв біля витоків створення грецького товариства у Запоріжжі. Громадський діяч, який ніколи не боявся брати відповідальність на себе; ніколи, жодним чином не прагнув цієї відповідальності уникнути, сховатись від неї – таким є Володимир Тахтамишев для колег і друзів по грецькому національному руху.

«Це красива душею людина, яка зігріває теплом свого серця, при цьому й говорить небагато, а просто вправно робить свою роботу і завжди виконує обіцяне. З такими людьми хоч на край світу йди!» – так про Володимира Борисовича відгукуються члени Грецької Ради Запорізької області «Еллада».

«Дуже приємно, що в наш нелегкий час живе поряд з нами така людина, як Володимир Борисович Тахтамишев, який готовий прийти на допомогу іншим і робить це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. То ж хочеться висловити нашому великому другові подяку  за те, що він  завжди вірний взятим на себе зобов’язанням й за своїм характером будь-яку справу доводить до кінця, не зважаючи на труднощі», – зазначила голова Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджи.

Вчора Володимир Тахтамишев відзначив свій знаменний ювілей. Від імені Ради Федерації грецьких товариств України щиро вітаємо Володимира Борисовича із ювілеєм.

Бажаємо Вам нових здобутків, незгасної енергії та невтомності у відповідальній діяльності на благо грецького народу України. А Ваша творча енергія і життєлюбність, організаторський талант, відданість справі і високий професіоналізм хай і надалі плідно слугують відродженню грецького етносу в Україні. Міцного Вам здоров’я, щастя, добра, миру і благополуччя. Хай здійсняться Ваші мрії та сподівання!

Прес-служба ФГТУ.