Грецький художник і скульптор Адам Мартінакіс створює футуристичні фрагментарні цифрові скульптури

Чуттєво-філософські скульптури про кохання і біль від кохання від сучасного цифрового художника

Прагнучи відповісти на філософські питання, що стосуються взаємин між людьми і впливом технологій на них, цифровий художник грецького походження Адам Мартинакис (Adam Martinakis) створює приголомшливі замерзлі в просторі і часі футуристичні тривимірні скульптури, які досліджують такі поняття, як любов, блаженство і біль, яскраво виражені в кожному вигині ілюзорного тіла, зітканого з жил, тросів і металу, пише Хроніка.інфо з посиланням на Культурологію

Адам майже двадцять років працює і експериментує в області цифрового мистецтва (цифрове зображення, 3D-анімація, графіка, веб-дизайн, відео і мультимедіа). Свій художній стиль він описує як суміш концептуальних, футуристичних і сюрреалістичних елементів. Крім того, він викладав цифрове мистецтво і графіку, дизайн інтер’єру та кераміку в декількох художніх закладах. Також Мартинакис є членом Грецької палати образотворчих мистецтв і в даний час живе і працює в Польщі, але багато подорожує по Греції і Великобританії, черпаючи натхнення та ідеї для своєї творчості.

Його роботи виставлялися на персональних і групових виставках по всьому світу, привертаючи загальну увагу неординарними образами, побачивши які один раз, вже неможливо забути.