Допомога дітям від БО “Фонд Бумбураса”

Ще 200 дітей з малозабезпечених сімей Одеської області отримали гуманітарну допомогу від благодійної організації «Фонд Бумбураса».

В рамках проекту «Діти регіону» волонтери та представники Фонду вручили дітям із населених пунктів Саратського, Арцизького та Тарутинського районів нове сезонне взуття та шкільні канцелярські набори.

Все фінансування взяв на себе глава Фонду, власник будівельної компанії «Гефест» Пантелеймон Бумбурас.

«Проект «Діти регіону» заснований, в тому числі на сумних історіях з сіл. Деякі діти носили взуття за принципом «чергування», щоб дійти до школи або садка. Тобто, ходили в одному і тому ж по черзі. У XXI столітті це просто немислимо, але це факт. Ми пішли шляхом творення, зібралися і поїхали в область», – розповіла волонтер проекту, журналіст Юлія Нікандрова.

За словами Нікандрова, серед нужденних – сироти, діти з малозабезпечених багатодітних сімей та дитячих будинків сімейного типу, а також діти, позбавлені батьківського піклування.

«Практично всі наші підопічні перебувають в складних життєвих обставинах. Є сім’ї, які дуже стараються, і їх потрібно просто підтримати. Наприклад, дитячі будинки сімейного типу або діти, опікунами яких стали бабуся з дідусем. Гірше йдуть справи з сім’ями, в яких діти виховуються серед асоціальних батьків. Там без сліз на це дивитися неможливо», – каже волонтер.

Проект запустили в кінці грудня 2018 року. Організаційну допомогу надає обласна служба у справах дітей та її структурні підрозділи в районах. Чиновники готують списки тих, кому в першу чергу необхідна гуманітарна допомога.

«За інформацією служби, гостро потребуючих дітей – близько 1000 чоловік, що проживають в різних районах області. Станом на кінець березня, ми забезпечили половину від заявлених в списках дітей. Залишилося 9 районів, які ми плануємо відвідати до кінця квітня», – зазначила один із кураторів проекту «Фонду Бумбураса» Анна Калашник.

Волонтери побували в 16 населених пунктах регіону. На черзі – північна частина Одеської області.