Фестиваль грецької культури у Львові відкрито!

Сьогодні у Львові відбувся урочистий концерт, присвячений фестивалю грецької культури. Західно-Українське Грецьке національно-культурне товариство ім. К. КОРНІАКТОСА організовало захід за участю численних гостей міста, серед яких танцювальний колектив ім. Петру Зісі з Греції , танцювальний колектив “Зорба” м. МАРІУПОЛЬ, вокаліст Богдан Цісінський з запальними піснями “Опа, опа та бузукья”, “Моя родина”, “Україна”.

Грецький колектив виконав понад 12 танців, ознайомивши всіх присутніх із танцями острівної Греції, центральної Македонії,  танцями “Сіртакі”, Зорба”, “Хасапікос”. Цікаві танці продемонстрував колектив із Маріуполя. Великий досвід отримали всі учасники заходу.

Обмінялися цінними призами і подарунками. Автор даних рядків отримала сувенірну медаль Олімпійських ігор в Греції у 1896 року та статуетку танцівниці мінойської епохи 1500 р. до н. Х.

Дякуємо всім учасникам концерту і гостям! Особлива подяку в організації концерту Федерації грецьких товариств України, особисто пані Олександрі Проценко-Пічаджи, Львівській обласній адміністрації, департаменту у справах культури, національностей та релігій, Одеській філії грецького фонду культури. Запрошуємо всіх відвідувати заходи з нагоди фестивалю з 11 по 14 травня у Львові. Детальна інформація в інтернеті.

Ірина ЄВКАРПІДІ.