Подарунки від «Фонду Бумбураса» до Міжнародного дня дитини

70 дітей Одеської області отримали подарунки від «Фонду Бумбураса» до Міжнародного дня дитини.

Нове сезонне взуття та канцелярські набори отримали діти з Окнянського і Березовського районів Одеської області.

«Діти регіону» – це не простий проект. І, в першу чергу, з точки зору організації. Ми приїжджаємо в кожен район Одеської області.
За день ми особисто спілкуємося з десятками дітей з абсолютно різних сімей. Перед початком проекту у нас було головне правило – тільки адресна допомога. Волонтери проекту разом зі співробітниками «Фонду Бумбураса» збирають подарункові набори під конкретну дитину, знаючи її вік, розміри одягу і взуття. Турбота проявляється в деталях. І ми вважаємо за краще про це пам’ятати завжди. Найближчим часом ми плануємо анонсувати новий етап проекту. Зараз розробляємо його механіку», – додав виконавчий директор будівельної компанії« Гефест» Василіс Бумбурас.

В рамках проекту «Діти регіону», який ініціювала Благодійна організація «Фонд Бумбураса» в грудні 2018 року, подарунки доставили для 70 дітей.

«Наша традиційна поїздка в область співпала з прекрасним святом – Міжнародним днем ​​дитини. Ми щиро раді, що маємо можливість дарувати дітям радість і посмішки. І особливо тим, хто цього гостро потребує. Адже для дитини головне – це увага і турбота. А чужих дітей не буває », – зазначив глава Фонду Пантелеймон Бумбурас.

Таким чином, завдяки ініціативі грецького мецената і бізнесмена, необхідну матеріальну підтримку вже отримали діти з 17 районів та 3 міст обласного підпорядкування.