Ми вижили та рухаємося вперед!

Громадська організація «Кам’янське товариство греків» є суб’єктом Федерації грецьких товариств України і знаходиться у постійній  співпраці та взаємодії з нею.

Останні  роки наше товариство працює у складних умовах воєнного часу, знаходячись на лінії зіткнення в зоні проведення ООС. В населеному пункті, де працює наша організація, склалася складна гуманітарна ситуація. Тому наше товариство перебуває у зоні особливої уваги ФГТУ, систематично отримуючи різнобічну допомогу з її боку. Членам нашого товариства неодноразово видавався теплий одяг, взуття, куртки, термобілизна тощо. Всі учні нашої школи отримали шкільні набори канцелярських товарів, необхідних для навчання. До свят Миколая, Нового року, Великодня діти постійно отримують від БО «Фонд Бумбураса» подарункові набори із солодощами та фруктами. Для навчального закладу також безкоштовно надано комплект шкільних меблів на суму 20 700 грн., меблі для учительської та методичного кабінету на загальну суму 36 500 грн.  Для покращення організації роботи Кам’янської  ЗОШ І-ІІІ ст. Школа, дитячий садок неодноразово також отримували допомогу від ФГТУ у вигляді продуктів харчування для організації гарячого харчування учнів та вихованців на загальну суму 4900 гривень.

У рамках профілактичних заходів  з охорони здоров’я, з ініціативи ФГТУ,  в селі  було організовано роботу пересувного рентгенографічного кабінету.

За активного сприяння та підтримці  ФГТУ на кошти благодійної громадської організації «Пролісок» було  придбано будівельні матеріали на загальну суму 15 100 грн. для відновлення будівлі школи після обстрілу. Щорічно за підтримки та  сприяння ФГТУ та за фінансової підтримки БО «Фонд Бумбураса» організовується літнє оздоровлення та відпочинок учнів. Так наші діти оздоровлювалися в ДОЦ «Брусіно» та у ДОЦ «Салют», організовувалися поїздки на відпочинок до Греції.

Громадська організація «Кам’янське товариство греків» – це маленький, але яскравий приклад потужної підтримки грецьких осередків ФГТУ, а також тієї величезної роботи, яку проводить Федерація грецьких товариств України по консолідації греків України,  збереженню та популяризації нашої мови та культури. Саме завдяки підтримці ФГТУ, ми вижили в умовах неоголошеної війни та рухаємося вперед!

 

Рада ГО «Кам’янське

товариство греків».