Виїзне засідання виконкому ФГТУ в Сартані

6 червня 2019 року було проведено виїзне засідання виконкому Федерації грецьких товариств України в Сартані.

Заслухавши та обговоривши звіт голови Сартанського товариства греків «Елліни Приазов’я» Папакіци Н.П., виконком Федерації грецьких товариств України ухвалив:
1. Відзначити позитивний досвід роботи Сартанського товариства греків «Елліни Приазов’я» в питаннях вивчення новогрецької мови і румейського діалекту, а також збереження, розвитку, широкої популяризації грецької культури, звичаїв і обрядів греків Приазов’я.

2. Оголосити подяку голові товариства і активістам грецького
руху Сартанського товариства греків «Елліни Приазов’я»: за активну участь в культурно-масових та освітніх заходах, а також конкурсах, що проводяться Федерацією грецьких товариств України:

3. Оголосити подяку голові товариства і активістам грецького руху Сартанського товариства греків «Елліни Приазов’я»: за активну участь в культурно-масових та освітніх заходах, а також конкурсах, що проводяться Федерацією грецьких товариств України:
– Папакіце Наталії Петрівні,
– Куркчі Олександру Костянтиновичу,
– Богадіце Тетяні Кузьмівні,
– Лаго Наталії Михайлівні,
– Мендила Володимиру Гавриловичу,
– Скударю Володимиру Георгійовичу,
– Костіцу В’ячеславу Олександровичу,
– Ольховій Вікторії Вікторівні,
– Корона Анатолію Вікторовичу,
– Троценко Єлизаветі Олександрівні.

4. Відзначити результативну роботу Сартанського музею на чолі з Богадіцею Т.К. по збереженню і збору матеріалів про знаменитих греків Сартани і їх популяризації на шпальтах газети «Елліни України».

5. Рекомендувати Раді Сартанського товариства греків «Елліни Приазов’я» клопотати перед селищною радою про виділення приміщення під офіс грецького товариства.

По закінченню засідання всі присутні були запрошені на вечір, присвячений відомому грецькому композитору М.Теодоракісу, який підготували викладачі та учні Маріупольської музичної школи №4 під керівництвом Ольхової В.В.

Олена Шобонець.