40-річчя грецького ансамблю «Тирнихор»

21 червня у Великій Новосілці Донецької області відбулася знакова подія – ювілей народного грецького ансамблю «Тирнихор».

Грецький ансамбль «Тирнихор», що в перекладі з грецької мови означає «нове село», був заснований у 1979 році колишнім директором музичної школи, поетом-піснярем Хорошем Миколою Олександровичем.

Микола Олександрович Хорош писав вірші і румейською, і російською мовами. Сам писав і музику на свої вірші.

Народному ансамблю «Тирнихор» – 40 років. Уже багато років керує ансамблем Володимир Акритов, талановитий музикант, хормейстер. Ансамбль має багатий репертуар грецьких, російських, українських пісень.

З 1989 року ансамбль «Тирнихор» під керівництвом В.О.Акритова був учасником і переможцем багатьох районних, обласних та республіканських фестивалів, незмінний учасник фестивалів грецької культури «Мега Йорти», активний і безвідмовний учасник усіх культурних заходів Великоновосілківського районного товариства греків.

На святі з нагоди 40-річного ювілею ансамблю «Тирнихор» звучали привітання і теплі побажання від заступника райради Л.Петрової, народного депутата С.Сажко, голови Федерації грецьких товариств України О.Проценко-Пічаджи, директора Будинку культури Є.Єгорової, завідуючої відділом культури Н.Тарасьевой, голів районної та селищної громад греків Т.Тесленко і А.Халабузаря, голови Ради ветеранів В.Тараша, друзів і односельців, колег по роботі.

Хочеться від щирого серця побажати всьому колективу «Тирнихора» здоров’я, щастя, радості, посмішок, добра, благополуччя, достатку і ще багатьох нових творчих звершень і перемог. Завершилося свято фуршетом і гарним настроєм, незважаючи на жахливу спеку.

Тетяна ТЕСЛЕНКО.