Рада ФГТУ висловлює співчуття у зв’язку зі смертю екс-Президента Республіки Кіпр Дімітріса Хрістофіаса

Рада Федерації грецьких товариств України висловлює глибокі співчуття у зв’язку зі смертю екс-Президента Республіки Кіпр Дімітріса Хрістофіаса.

Величезною втратою для міжнародної спільноти стала смерть авторитетного політика, видатного державного діяча Республіки Кіпр. Його моральне лідерство, державна мудрість, мужність і послідовність були тією силою, яка  стала фундаментом для мирного врегулювання кіпрського питання.

Пан Дімітріс Хрістофіас приділяв велику увагу всебічній підтримці численної грецької діаспори в Україні та за кордоном. У 2011 році він відвідав Маріуполь і МДУ. За вагомий особистий внесок у розвиток університету, зміцнення дружби між українським і кіпрським народами Вчена рада МДУ одноголосно ухвалила рішення присвоїти йому звання Почесного професора Маріупольського державного університету.

Дімітріс Хрістофіас залишиться в пам’яті греків України як великий державний діяч і як людина, чий слід в історії буде незабутнім.
Рада ФГТУ розділяє біль цієї тяжкої втрати з усім дружнім кіпрським народом і передає щирі співчуття дружині пана Хрістофіаса пані Елсі Хрістофіа, його рідним і близьким.

Вічна пам’ять…