Іван Папуш відзначає свій 95-річний ювілей!

Сьогодні свій 95-річний ювілей відзначає заслужений працівник культури УРСР, почесний громадянин смт Сартана і Маріуполя, відомий краєзнавець Приазов’я Іван Агафонович ПАПУШ.

Дорогий Іване Агафоновичу!

Від імені Ради Федерації грецьких товариств України прийміть найтепліші вітання в день Вашого ювілею!
Ваш сьогоднішній День народження – це особливий привід для близьких, друзів і колег по грецькому національному рухові висловити Вам захоплення Вашою невтомною енергією, професійним азартом і вірою в успіх, які незмінно супроводжували всю Вашу музейну діяльність.

Завдяки Вашому таланту знаходити унікальні «точки зростання», вигадувати неординарні культурні події, вирішувати цікаві і складні завдання унікального музею, Музей історії та етнографії греків Приазов’я став культурним і науковим брендом регіону і отримав європейську популярність. І посеред таких масштабних турбот Ви завжди знаходили час для участі в долі співробітників Вашого колективу, заохочували творчу і дослідницьку ініціативу, по заслугах оцінювали професіоналізм і відданість спільній справі.

Ви завжди вміли знаходити спільну мову з дуже різними людьми, відкривати двері в найвищі кабінети і переконувати в своїй правоті, знаходячи незаперечні аргументи. За це Вас не можна не поважати.

Ваш високий авторитет у грецькому національному русі поза всякими сумнівами. Музей історії та етнографії греків Приазов’я і Ваше ім’я – нероздільні. Ваша невтомна, воістину подвижницька діяльність вченого, дослідника, керівника і організатора присвячена великій меті – збереження і відродження безцінної історико-культурної спадщини нашого народу.

Дорогий Іване Агафоновичу! Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, наполегливості і терпіння у вирішенні щоденних завдань, нехай збережеться все хороше, що є у Вашому житті і примножаться миті радості, любові та оптимізму!

Олександра Проценко-Пічаджи,
Голова Федерації
грецьких товариств України.