Кіріакос Тасіовасіліс та його неперевершена грецька кухня

Корінний грек розповів як вибирати оливкову олію і чому не потрібно купувати оливки без кісточок.

Підприємець із Греції Кіріакос Тасіовасіліс вже більше десяти років веде бізнес в Україні. Він продає елітні товари для здорового харчування, які виробляє його сім’я на острові Крит. Також кияни та гості столиці  у центрі Києва зможуть легко відшукати справжню перлину стрітфуда – точку «Греческая оливочка от Кириакоса».

Про те, як не отруїтися оливковою олією і як правильно приготувати грецький салат Кіріакос Тасіовасіліс з дуже колоритним акцентом і привітністю розповів читачам Кременчуцької газети.

– Ви самі робите товар, який продаєте?

– На плантації в Греції працювали мої прапрадід, прадід, дід, батько мій і ось ми з братом. Тільки мій брат там, а я тут в Україні. Мій брат займається виробництвом і надсилає мені сюди продукцію для реалізації, крім того, я працюю з рядом фірм в Греції.

– Як ви опинилися в Україні?

– Я вчився в українському університеті, мені дуже сподобалася країна. А потім, коли в нашій країні була криза, я вирішив приїхати в Україну і спробувати, що тут можна зробити. Ми відкрили кафе в Миколаєві, але потім вирішили просто продавати продукцію. Вона вся сертифікована, це не контрабанда. Я дуже поважаю цю країну і плачу всі податки.

– Розкажіть, як вибрати гарну оливкову олію?

– Я олію не просто продаю, я завжди даю її спробувати. Зрозуміти, чи гарна олія, можна по запаху, на смак. Гарна олія першого холодного віджиму має смак без гіркуватості. У підробки є тільки колір. Я купував у вас на ринку підробку за ціною 100 грн за літр. У всій Європі продають оливкову олію по 4,5 євро за літр. Як можливо продавати тут в Україні олію по 100 грн за літр? Такого не буває. Оливкову олію за такою ціною купувати не можна. Це небезпечно для вашого здоров’я. За такою ціною це може бути тільки якась олія з зеленою фарбою. Люди платять за фарбу, яка шкодить здоров’ю.

– Які оливки варто вибирати українцям?

– Оливки потрібно купувати тільки з кісточками. Без варіантів. Тому що саме кісточка дає смак. Без кісточки оливка матиме пластмасовий смак. Тільки і постійно з кісточками.

– Сушені помідори досить незвичний товар для українців.

– Так, такий сорт помідорів росте тільки в Греції. Тут я таких не бачив. Ми, звичайно, в’ялимо помідори тільки на сонці, не в духовці. Потім вони цілодобово знаходяться у вині. Вони не стають від цього «п’яними», але це надає їм особливий смак. Сіль, звичайно, додаємо. А ви як в’ялите рибу? Процес схожий. Тільки ви в’ялите рибу, а ми – помідори і оливки.

– Грецька паста теж особлива?

– Вона робиться з свіжого молока, яєць, гарного борошна. Всі замішується, залишається на сонці, ріжеться. Наша паста корисна і дуже смачна. Це зовсім інший смак.

– Поділіться секретами приготування грецького салату.

– Грецький салат відомий на весь світ. Без оливкової олії він не буває. І без оливок він не буває. Сир фета потрібен. Ми обов’язково додаємо в салат орегано. Ця спеція універсальна. Без неї теж правильний салат неможливий.

– Кажуть, що в Греції все є. Що можна привезти з України?

– З України до Греції я експортую волоські горіхи. У Греції немає волоських горіхів. Принаймні такої кількості. Виходить парадокс, але у нас дійсно немає волоських горіхів (сміється).