Вітання від греків України

Сьогодні свій День народження відмічає народний депутат України Дмитро Лубінець.

 

Дорогий Дмитре Валерійовичу!

 

Від імені Ради Федерації грецьких товариств України щиро вітаємо Вас – народного депутата України та нашого великого друга – із Днем народження.

День народження – це знакова подія у житті будь-якої людини. Час найприскіпливішої самооцінки, своєрідна точка відліку нового життєвого етапу, стартова позиція для вирішення дуже важливих задач як особистого, так і суспільно значущого характеру. Вам, людині цілісній, харизматичній і енергійній, це по плечу. Це свято для Вас і Ваших близьких, Ваших друзів і колег по роботі – усіх, хто знає Вас багато років, відчуває до Вас почуття глибокої поваги, щирої відданості і любові.

Сухі рядки не передадуть всього того, що пережито за ці роки, не відобразять ні радості перемог, ні гіркоти розчарувань – неодмінних супутників на життєвому шляху. У цей святковий день прийміть слова подяки і поваги від греків України за Вашу нелегку працю. Ми цінуємо, поважаємо і пишаємося Вами за Ваш професіоналізм і талант, за патріотизм і любов до своєї малої Батьківщини, за вміння дружити і за  життєлюбність, за відданість справі і тверду життєву позицію. Ми цінуємо Ваш вагомий особистий внесок у розвиток національного руху, грецької освіти, культури і традицій.

Вам є чим пишатися. Ваша діяльність потрібна, щоб зупинити війну – найбільший біль українського народу, подолати бідність і розбудувати єдину і сильну Україну.

Але найвищою оцінкою і головним досягненням Вашої діяльності є тисячі вдячних людей, дорослих, дітей і молоді, які відчули Вашу допомогу і турботу, стали учасниками різноманітних програм, ініційованих Вами.

Ми щиро вдячні за Ваш нелегкий, але такий благородний труд, за сумлінне ставлення до своєї справи, за високий професіоналізм і відповідальну працю в ім’я забезпечення захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного, оборонного потенціалу України.

Переконані, що своєю успішною багаторічною роботою Ви зробите вагомий внесок у підвищення якості життя людей, які знаходяться зараз у складних умовах.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, нових досягнень та подальших успіхів у всіх добрих починаннях та на тяжкій ниві депутатської діяльності!

 

Олександра Проценко-Пічаджи,

Голова Федерації 

грецьких товариств України