Звернення Ради Федерації грецьких товариств України до греків України

Ми, члени Ради Федерації грецьких товариств України, представники творчих Спілок та громадських об’єднань, які входять до складу ФГТУ і на долю котрих випала щаслива, але й важка місія зберігати та розвивати грецьку ідентичність, плекати рідну мову, звертаємося до членів грецьких товариств та до усіх небайдужих греків у доленосний для України час. 21 липня 2019 року ми, греки, складатимемо найвідповідальніший іспит на національну зрілість: беремо участь у парламентських виборах.

Напередодні виборів Рада Федерації грецьких товариств України звертається до Вас із закликом віддати свої голоси за кандидатів у народні депутати від нашого громадського об’єднання по мажоритарних округах: Олексія Ліпіріді на 58-му мажоритарному окрузі, Сергія Кирилова на 59-му мажоритарному окрузі та Дмитра Лубінця на 60-му мажоритарному окрузі. Ці люди своїми справами довели свій професіоналізм, патріотизм та порядність. Вони ніколи не зрадять національні ідеали, не жаліючи сил, будуть захищати права та свободи греків України та будуть боротися за вдосконалення та модернізацію етнонаціональної політики у нашій країні, за утвердження України, яка пам’ятатиме та дбатиме про усіх своїх дітей незалежно від національності та релігійної приналежності.

Шановні друзі! Ми пам’ятаємо, які жертви були принесені за нашу Свободу і за можливість вивчати рідну мову, розвивати свою самобутню культуру, пишатися своїм грецьким походженням. Тому злегковажити у виборі народних депутатів ми не маємо права. Подумаймо, хто ці життєдайні для нашої грецької громади (особливо в умовах гібридної війни) функції може виконувати краще і ефективніше, аніж самі греки? Задля уникнення повторення історичних помилок, ми повинні об’єднатися та підтримати наших кандидатів.

Як відомо, один у полі не воїн. І ці кандидати в народні депутати діють не поодинці, а разом із нами – надазовськими греками, небайдужими до долі свого рідного краю, і які довірили депутатам свої насущні проблеми і турботи.

Дорогі друзі! Голосуйте за кандидатів від Федерації грецьких товариств України по мажоритарних округах, справжніх патріотів та професіоналів-державотворників, які будуть завжди відстоювати інтереси грецької громади. Від нашої мудрості і рішучості саме у цей час залежить те, чи буде гучно звучати голос греків із парламентської трибуни.

Думаймо про наше майбутнє та про майбутнє наших дітей!