В Одесі відкрили другу частину Грецького парку

Благодійна організація «Фонд Бумбураса» і будівельна компанія «Гефест» презентували другу частину Грецького парку на схилах Приморського бульвару. Захід приурочено до святкування Дня міста, 2 вересня.
З вітальним словом виступили мер Одеси Геннадій Труханов, Генеральний консул Грецької Республіки в Одесі Алексіос Маріос Ліберопулос, а також меценат, голова БО «Фонд Бумбураса», Президент будівельної компанії «Гефест» Пантелеймон Бумбурас.

«В минулому році подарунком місту стало відкриття першого етапу благоустрою Грецького парку. Проведена величезна робота по зміцненню схилу, наведений порядок, а прикрасою арт-зони став унікальний фонтан. З цього дня Грецький парк також наповниться і дитячим сміхом. На середній терасі відкрита найбільша дитяча площадка в Одесі », – зазначив Геннадій Труханов.

Генеральний консул Грецької Республіки в Одесі Алексіос Маріос Ліберопулос наголосив на важливості участі сім’ї Бумбурас в соціальному житті Одеси. Він додав, що Грецький парк є прекрасним подарунком місту.

Відзначимо, що друга частина парку є прогулочно-розважальною. Основну його територію займає сучасний дитячий майданчик площею 900 кв.м.

Крім того, фахівці встановили на території сучасне освітлення, встановили лавки, урни для сміття, а також справили укладання рулонного газону і тротуарної плитки для прогулянкових доріжок.

«Ми раді робити посильний внесок у розвиток міста. Одеса і Греція тісно пов’язані між собою. Це місто – наш другий дім. Дуже сподіваємося, що в майбутньому нам вдасться реалізувати ще багато соціальних проектів, корисних для одеситів », – додав Пантелеймон Бумбурас.

«Грецький парк – це титульний соціальний проект компанії «Гефест». Ми чітко переконані, що бізнесмен повинен не тільки множити свій капітал, але і вкладати гроші в розвиток соціальної інфраструктури. Одеса – дивовижне місто, його привабливість і розвиток залежить від кожного з нас», – підсумував виконавчий директор будівельної компанії «Гефест» Василіс Бумбурас.

Нагадаємо, що першу частину Грецького парку відкрили 2 вересня 2018 року. Символом так званої арт-зони є унікальний фонтан. Доступ в парк забезпечений з Приморського бульвару по двом потужним каскадним сходах або з боку Потьомкінських. Також можна скористатися сучасним панорамним ліфтом.