Наші учні візьмуть участь у Міжнародній олімпіаді з новогрецької мови

з 5 по 8 вересня 2019 року у місті Бухарест (Румунія) Об’єднання греків Румунії  у співпраці з Міністерством освіти і науки Румунії проводитиме VІ Міжнародну олімпіаду з новогрецької мови та культури. До участі у зазначеному заході запрошено п’ятеро  вихованців загальноосвітніх навчальних закладів України, які проявляють інтерес до вивчення мовного, історичного та культурного надбання  грецького народу та мають високий рівень знань із новогрецької мови.

Після обговорення даної інформації на засіданні Ради Федерації грецьких товариств України було прийнято рішення звернутися до керівників закладів загальної середньої освіти, вихованці яких є переможцями Всеукраїнської учнівської Олімпіади з новогрецької мови, історії, культури Греції та греків України із проханням проінформувати юних елліністів про умови участі у такому значущому не тільки для греків України, а й для всієї нашої країни міжнародному освітньому заході.

Проявили бажання взяти участь в олімпіаді наступні учні: PAPUSH  ERNEST, KOKTASH    IVAN, HALAI KATERYNA (Спеціалізована школа  № 8 ім. Героя України  В. Бойка (Маріуполь, смт Сартана) та DEMCHUK ZLATA, LUHOVA DARIA (спеціалізована школа  № 46 (Маріуполь, смт Старий Крим). Сьогодні діти вирушили до Румунії. Побажаємо їм успіхів.