У Афінах запалено Олімпійський вогонь ІІІ зимових Юнацьких Ігор-2020

На історичному стадіоні «Панатінаікос» в Афінах запалено Олімпійський вогонь ІІІ зимових Юнацьких Ігор-2020 

У Греції відбулася церемонія запалення олімпійського вогню ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор, які з 9 по 22 січня 2020 року відбудуться в Лозанні (Швейцарія).

Урочистий захід традиційно пройшов на історичному стадіоні «Панатінаікос», де в 1896 році вперше пройшли сучасні Олімпійські ігри, повідомляє НОК України.
Після запалення факел був переданий президенту організаційного комітету «Лозанна-2020», триразовій чемпіонці світу з фристайлу Вірджині Февр.
Олімпійський вогонь буде доставлений у Швейцарію й протягом майже чотирьох місяців відвідає усі 26 кантонів країни, а також завітає в прикордонний район Франції, який прийматиме під час Юнацьких Ігор змагання з біатлону, стрибків з трампліна та лижного двоєборства.
Нагадаємо, Юнацькі Олімпійські ігри проводяться один раз на чотири роки під егідою Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК). Учасники змагань – спортсмени віком від 15 до 18 років.
Літні Юнацькі Олімпіади відбулися в Сінгапурі (2010 рік), Нанкіні (2014), Буенос-Айресі (2018), зимові – в Інсбруку (Австрія) у 2012 та в Ліллехаммері (Норвегія) у 2016 роках.