День народження Ялти

Сонячним, але прохолодним вересневим днем селище зустріло своїх гостей на Грецькій площі. Любителів спорту очікували спортивні змагання з футболу, перетягування канату, підняття гирі, армрестлінгу.

Кулінарні виставки, як завжди, здивували своїми щедрими і насиченими виробами. Усі місцеві організації мають таких господинь, що здатні зробити зі звичайних продуктів кулінарні шедеври. Також виставка декоративно-ужиткового мистецтва порадувала своєю надзвичайною красою наданих робіт.

Ведуча Оксана Дубовик оголосила урочисте відкриття свята з нагородженнями за номінаціями: «Передовик виробництва», «Старожили», «Золоте весілля». «Молодята», «Краще подвір’я».

З привітальним словом виступили: Ялтинський селищний голова Дмитро Миколайович Мінаєв, заступник голови Мангушської райдержадміністрації Галина Вікторівна Мурза, виконуюча обов’язки голови районної ради Світлана Валентинівна Олефір, Урзуфський сільський голова Іван Юрійович Попов, Протоієрей Настоятель Храму Іоанна Златоуста Тихоненко Віталій.

Дитяча ігрова анімаційна програма захопила діточок з веселими аніматорами на цілу годину. Солодка вата, попкорн, катання на гойдалках та стрибання на батутах цілком доповнили дитячий відпочинок. На території площі була розвинута торгівля різною смакотою. Дорослі також відпочивали, балуючи себе смачними стравами, такими як: чебуреки, шашлики, плов, шурпа та випічка.

Концертний виступ самодіяльних колективів селища Ялта підкорив глядачів своєю творчістю.

Святкову програму продовжив всіма улюблений зірковий гість Володимир Бажиновський. Глядачі не шкодували своїх оплесків та підспівували усі його пісні.

Довгоочікуваний DJ RED цілих дві години мікшерував для молоді, які драйвували та просто заряджались позитивними емоціями.

Справжнім подарунком став надзвичайно гарний феєрверк, який прикрасив нічне небо своїм сяйвом.
Організацію свята підготували Ялтинська селищна рада на чолі з Дмитром Миколайовичем Мінаєвим при співпраці з депутатом районної ради Воробйовим Олексієм Васильовичем, а також колективом Ялтинського Будинку культури .

Методист Ялтинського БК Кукуц Л.М.
Фото Троян К.В.