Разумков послу Греції: Євроінтеграційні пріоритети України не змінилися

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков зазначив, що пріоритети України не змінилися — ми рухаємося до Європейського Союзу і НАТО.

Про це він заявив під час зустрічі з надзвичайним і повноважним послом Греції в Україні Георгіосом Пукаміссасом, повідомляє прес-служба парламенту.

Разумков подякував Пукаміссасу за сприяння у розвитку взаємовигідних українсько-грецьких відносин, зокрема, зміцненні міжпарламентської взаємодії, а також висловив надію на плідну взаємодію держав у майбутньому.

Голова ВР також висловив подяку за позицію Греції щодо підтримки незалежності та територіальної цілісності України.

У ході бесіди спікер підкреслив, що євроінтеграційні пріоритети України не змінилися: «Ми рухаємося до Європейського Союзу і НАТО».

Голова парламенту зазначив, що в нинішніх унікальних умовах, коли три вертикалі влади об’єдналися заради здійснення реформ, український парламент змушений працювати в «турборежимі», ефективно і якісно надолужуючи недоробки минулих років.

«Ми розуміємо свою відповідальність і кредит довіри, який український народ надав новим політикам, і саме з цим пов’язана швидка робота парламенту. Одним із пріоритетних напрямків зараз є здійснення реформ для детінізації економіки», — підкреслив він.

На переконання Разумкова, це відкриє для інвесторів можливості ведення бізнесу в Україні. Однак передувати цьому має зміна судової системи і забезпечення рівного доступу до правосуддя.

У свою чергу Пукаміссас високо оцінив рівень останніх двох виборчих кампаній в Україні.

«Це досягнення, за які український народ повинен бути гордий, нові політики починають в хороших умовах», — сказав він.

Посол запевнив, що Греція і надалі неухильно підтримуватиме Україну, її територіальну цілісність і суверенітет.