Сьогодні свій ювілей святкує Костянтин БАЛАБАНОВ

Дорогий Костянтине Васильовичу! Від імені Ради Федерації грецьких товариств України щиро вітаємо Вас – ректора Маріупольського державного університету, Почесного Генерального консула Республіки Кіпр у Маріуполі, доктора політичних наук, професора, член-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, заслуженого працівника освіти України, член-кореспондента академічного Філологічного товариства «Парнас» (Греція) та Пелоританської академії (Італія), нашого великого друга та брата – із 70-річним ювілеєм.

Непересічна особистість, справжній Лідер, висококваліфікований, ініціативний, прогресивний організатор і керівник, який по праву може пишатися набутим досвідом, інтелектуальним потенціалом, життєвими успіхами та професійними досягненнями, – це все про Вас.

Вас поважають і шанують колеги та студенти, друзі по національному руху як людину, яка завжди налаштована на перемогу, є взірцем сумлінної та результативної праці, безмежної відданості науці та своєму народові.
Завдяки Вашому професіоналізму та невтомній праці Маріупольський державний університет є одним із найпотужніших вищих навчальних закладів Східної України.

Ми безмежно горді, що маємо можливість спілкуватися, співпрацювати, дружити із таким блискучим керівником, досвідченим фахівцем, мудрим і розсудливим другом.

Приазовська земля завжди була багатою на людей, чиїми натхненням, мудрістю та виваженістю рішень будується підґрунтя для подальшого розвитку та процвітання усієї України. Кожна людина неповторна, але особливими щедротами – гострим розумом та багатьма визначними талантами наділені лише вибрані. Серед них і Ви, адже це доведено всім Вашим життям знаної і шанованої постаті не лише в українському науковому просторі, а й у світовій науці.

Грекам України справді пощастило мати Вас – досвідченого професіонала і відданого сина!

Тож, у цей святковий для Вас день разом із традиційними побажаннями здоров’я, щастя, достатку та родинних гараздів бажаємо Вам ще довгі роки мати добру наснагу черпати сили в служінні України.

Нехай сповнене буде Ваше життя благодатним натхненням та новими звершеннями на благо нашої держави та майбутнього.

Олександра ПРОЦЕНКО-ПІЧАДЖИ,
голова Федерації
грецьких товариств України.