Наші найщиріші вітання великому меценату, людині високих чеснот та духовності – Пантелеймону БУМБУРАСУ

Шановний Пантелеймоне Васильовичу!
Від імені Ради Федерації грецьких товариств України та від себе особисто дозвольте Вас привітати з присвоєнням найвищої церковної нагороди благодійника – Хреста Афінської Архиєпископії.

Греки України з неприхованою радістю сприйняли цю звістку. Вручення Вам Блаженнішим Архієпископом Афін і Всієї Еллади Ієронімом II найвищої церковної нагороди благодійника – це данина Вашим енергійним і конструктивним зусиллям з розвитку духовних цінностей та відданості ідеалам добра.

Ми щиро раді, що нагорода вручена у той час, коли Ви сповнені сил, енергії, творчих задумів у справі поступального розвитку греко-українських зв’язків, подальшого зміцнення авторитету Греції в світовому співтоваристві.

Переконані, що для всіх Ваших однодумців це звістка, яка окрилює, це добрий знак і моральна підтримка в непростій повсякденній роботі. Нам, грекам України, Ваша нагорода особливо радісна.

Бажаємо подальших успіхів заради нашого спільного майбутнього. Впевнені, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність і уміння творити добро!

Нехай Бог благословляє Вас на добрі справи, а Ваша меценатська діяльність стане частиною фундаменту кращого майбутнього нашого народу.

Олександра Проценко-Пічаджи,
голова Федерації
грецьких товариств України.