БК «Гефест» виступила партнером міжнародного інвестиційного форуму RE: THINK у Маріуполі

Одеська будівельна компанія «Гефест» виступила партнером міжнародного інвестиційного форуму RE: THINK у Маріуполі. Захід урочисто відкрив Президент України Володимир Зеленський.

У Форумі взяли участь керівники компанії «Гефест» Пантелеймон і Василіс Бумбурас.

«Інвестиційний форум у Маріуполі – це по праву знаковий захід для Східної України і країни в цілому. Близько 600 гостей, серед яких топові українські та іноземні бізнесмени, дипломати, міністри, політики, керівники міст і регіонів. Ми були раді виступити в якості партнерів і особисто взяти участь у Форумі такого рівня», – зазначив виконавчий директор будівельної компанії «Гефест» Василіс Бумбурас.

На думку одеських бізнесменів, український бізнес переживає непростий період. Втім, як і вся країна. Але, якщо стоїть завдання суттєво підняти планку і поліпшити інвестиційний клімат в Україні, то вектор заданий вірний.

«Те, про що говорив Президент на відкритті, дуже відгукується на прикладі нашого бізнесу. Будівельна компанія «Гефест» пройшла серйозний шлях становлення. Я і моя сім’я переїхали в Україну з Греції майже 25 років тому. Ми створювали все практично з нуля. Це був непростий період. Досить згадати економічну кризу, а також різні ситуації політичної нестабільності, які так чи інакше відбивалися на розвитку всього українського ринку та інвестиційної привабливості в цілому. І при всьому цьому, з маленької будівельної фірми, «Гефест» перетворився на успішного гравця на будівельному ринку», – зазначив Президент будівельної компанії «Гефест» Пантелеймон Бумбурас.

Нещодавно СК «Гефест» викупила велику грецьку компанію-підрядника EKATEL S.A. з офісом в Афінах.
Фірма має необхідні ліцензії та сертифікати для участі в міжнародних тендерах в країнах Європи. Крім того, в капіталі EKATEL S.A. числяться ряд будівельних майданчиків, близько 100 одиниць спецтехніки.

Загальна площа об’єктів «Гефест, які зараз знаходяться в стадії будівництва, складає більше 400 000 кв. м.
Компанія планує викупити ряд майданчиків, в тому числі, і в Маріуполі.
На думку Василіса Бумбураса, це дозволить створити нові робочі місця, розвинути міську інфраструктуру та підвищити привабливість міста.