Слухачами Запорізького симфонічного оркестру заволодіють греки

Зустрічайте міжнаціональну прем’єру!

1 листопада на сцені концертного залу імені М.І. Глінки академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії та  довгоочікувані гості із Греції!

За диригентським пультом – лауреат Міжнародних конкурсів Харіс Іліадіс, соліст – лауреат Міжнародних конкурсів Христос Грімпас (віолончель).

Харіс Іліадіс – харизматичний талановитий диригент і музикант. Ще під час навчання він брав участь у багатьох оркестрових та камерних концертах – як піаніст та диригент-клавесиніст. У 1994 році був відмічений спеціальною премією для молодих диригентів Європи в Дебрецені (Угорщина). З 2001 року був постійним диригентом симфонічного оркестру міста Салоніки, а з 2005 року став його головним диригентом і художнім керівником. Працював з багатьма видатними солістами –  такими як Черіл Студер, Пол Бадура-Шкода, Костас Котсіоліс, Дімітріс Сгурос, солістами Національної опери Греції.

Віолончеліст Христос Грімпас закінчив Державну консерваторію в Солуні, Вищу музичну школу в Ессені (Німеччина) і університет в Берліні. Працював із міжнародним молодіжним оркестром, Молодіжним симфонічним оркестром Євросоюзу. Музикант –  лауреат премії Пан-Хеленік для молодих солістів (1997 р.) і міжнародного конкурсу камерної музики ХелЕкспо (1998 р.), стипендіат Афінського суспільства друзів музики і фундації Александрома Онассіса.

Віртуозні музиканти подарують запоріжцям незабутню концертну програму, яка об’єднує в собі музику різних країн та епох!

У концерті прозвучать:

М. Брух. «Коl nidrei»

М. Каломіріс. Смерть доблесної жінки

К. Грігоріу. Прощання для віолончелі з оркестром

Ц. Франк. Симфонія d-moll

Барвиста музична палітра, багатогранність стилів та гармонія, справжня феєрія музики — чекає на  вишуканих меломанів 1 листопада о 18.00!