Стипендії для вивчення грецької мови і культури у 2019-2020 академічному році!

Фонд державних стипендій Грецької Республіки (Ι.Κ.Υ.) оголосив про надання стипендій іноземним громадянам з метою вивчення грецької мови і культури у 2019-2020 академічному році. Програмою передбачено надання 50 стипендій іноземним громадянам (грецького та не грецького походження), які мають повну вищу освіту, здобуту в університетах поза межами Греції, для проходження циклу занять і семінарів у Греції упродовж семи місяців (початок навчання – грудень 2019 року, завершення навчання – червень 2020 року).

Кандидати на отримання стипендії повинні до 14 листопада 2019 р. надіслати в електронному вигляді повний пакет документів безпосередньо на електронну адресу Фонду державних стипендій ( foreigners@iky.gr ). Обрані на навчання кандидати повинні подати документи у паперовому вигляді до Фонду державних стипендій Грецької Республіки (Ι.Κ.Υ.) протягом першої декади грудня 2019 р.

Текст оголошення (Call for Applicants. Scholarships Offered to Non-Greek Nationals to Attend Courses and Seminars in Greece in the Modern Greek Language and Culture, 26th Programme, 2019-2020), який містить детальну інформацію щодо умов проведення програми та вимог до кандидатів, а також бланк анкети-заяви (Application for a Scholarship.
Study of the Greek Language and Culture in Greece) розміщено на сайті Фонду:  https://www.iky.gr/el/upotrofies-gr/allodapoi-gr/glossa-pol (грецькою мовою) та https://www.iky.gr/en/scholarships/foreign-citizens-eng/modern-greek-language-courses (англійською мовою).