Новогрецька мова повертається до Ніжина – міста братів Зосимів

Історичний день повернення новогрецької мови у місто братів Зосимів. Через двісті років від тієї славної епохи у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя не було де яблуку впасти від спраглих до грецького слова молодих людей.

З наступного тижня з великим натхненням та інтересом викладати новогрецьку двічі на тиждень (6 груп по 12-15 осіб) починає Димітрис Арсеніс. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив заступник Голови Місії Посольства Грецької Республіки в Україні Александрос Будуріс.

“Ми щиро вдячні Ректору університету, панові О.Г. Самойленку, Голові Ніжинського міського товариства греків імені «Братів Зосимів» пані Ларисі Зайко, заступнику міністра освіти Греції пані Софії Захаракі – всім тим, хто повірив у те, що грецька мова та культура може відродитися у нових (старих) осередках. І, звісно, ми вдячні тим 77 молодим людям, які сьогодні прийшли на зустріч, у місті посеред рівнини, яке колись було одним із найважливіших торгових центрів для греків-торговців материкової Греції”, – зазначив пан Будуріс.