Сартана підкорюватиме Пелопоннес

З 25 листопада по 7 грудня за ініціативою голови Сартанського товариства греків «Елліни Приазов’я» Наталії Папакіци відбудеться творча поїздка учасників Сартанської грецької театральної студії (керівник Анатолій Корона) та учасників танцювальної групи ансамблю «Сартанські самоцвіти» (керівник Людмила Теребінкіна) до Греції.

Маршрут буде прокладений через славетні грецькі міста: Салонікі, Трикала, Каламбака та Патри. У Патрах сартанська делегація, до складу якої також увійшла солістка студії естрадного співу «Елліни», переможниця Всеукраїнського фестивалю грецької пісні ім.Т.Каци Діана Хаджинова,  виступить із концертом, у якому представить неповторну культуру надазовських греків.

Як зазначила голова Сартанського товариства греків «Елліни Приазов’я» Наталія Папакіца, дана поїздка стала можливою завдяки активній співпраці Сартанського товариства греків та товариства греко-української дружби «Фарос» (м.Патри), яке очолює Міхаліс Родопулос. Грецька сторона бере на себе всі витрати, пов’язані із перебуванням сартанської делегації у м.Патри (проживання та харчування).

“Впевнена, що дана поїздка буде дуже важливою та корисною, адже наші колективи зможуть не тільки збагатитися досвідом і побачити багато цікавого, але й представити на Пелопоннесі мистецтво, традиції та культуру надазовських греків, а це надзвичайно важливо сьогодні для всіх нас та для зміцнення греко-українських зв’язків”, – відмітила Наталія Папакіца.

У рамках поїздки  також передбачена цікава екскурсійна програма (Олімп, Метеори).

Побажаємо сартанцям вдалої поїздки, гарних виступів та незабутніх вражень!

Прес-служба ФГТУ.