У Маріуполі змагалися знавці новогрецької мови

Сьогодні у Культурному центрі Федерації грецьких товариств України пройшов міський етап олімпіади з новогрецької мови. Захід відбувся завядки співпраці ФГТУ, Маріупольського державного університету та Методично-консалтингового Центру Маріупольської міської ради. 

Важко перебільшити ту роль, яку вже багато років грає у приазовському регіоні новогрецька мова. Ґрунтовні знання новогрецької відкривають освіченій людині широкі перспективи, дозволяють не лише подолати безліч бар’єрів у спілкуванні з представниками Греції чи Кіпру, але й долучитися до світу греків зарубіжжя.

Отже, сьогодні члени журі могли переконатися, що роль новогрецької мови в інтелектуальному багажі успішної людини чудово розуміють 18 учнів із Маріуполя, Сартани та Старого Криму, які взяли участь в олімпіаді.

Адже вони з честю подолали непросте олімпіадне випробовування. Те, що  новогрецька мова не для всіх учасників олімпіади є профільним предметом, не заважало школярам продемонструвати вражаючі знання та високі мовленнєві компетентності.

Ми щиро вітаємо переможців та щиро зичимо їм високих та переконливих результатів у наступному етапі Всеукраїнської олімпіади.

Вболіватиме за вас!

Прес-служба ФГТУ.

Фото: Олена КОРОЛЬОВА.