Надію Чапні обрано головою Маріупольського товариства греків на новий термін

23 листопада  стало знаковою датою для всіх членів  Маріупольського товариства греків. Під час звітно-виборчої конференції делегати одностайно проголосували за обрання головою МТГ Н.А. ЧАПНІ.

Присутні щонайперше хвилиною мовчання  вшанували пам’ять жертв Голодомору-геноциду, заподіяного проти українського народу в намаганні знищити українську національну ідентичність.

Далі заслухали звіт голови Чапні Н.А. про виконану роботу, який супроводжувався відеопрезнтацією. У свїй доповіді Надія Андріївна проаналізувала досягнення, проблеми та перспективи розвитку МТГ.

Із вітальним словом до присутніх звернулася голова Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджи, яка у своєму виступі зазначила: “Я пишаюсь тим, що є членом Маріупольського товариства греків! У товариства великі перспективи та величезний потенціал, який керівництву МТГ слід правильно використовувати… І греки Маріуполя повинні завжди пам’ятати, що вони є громадянами України, яку слід любити та берегти!”

Також були заслухані доповіді голови Маріупольської грецької молодіжної організації “Нео Астері” Євгена Скударя та членів ревізійної комісії.

Шановна Надіє Андріївно!

Прийміть щирі й сердечні вітання з переобранням на високу громадську посаду – посаду голови Маріупольського товариства греків. Це очікувана й закономірна, а від того по-особливому вагома й без перебільшення знакова подія не тільки у Вашому особистому, професійному, творчому житті, але й новий етап поступу й зростання тисячного колективу МТГ, майбутнє якого передусім пов’язується з іменем першого керівника, його авторитетом, ідеями, конкретними справами, людською привабливістю.

Впевнені, що своє нове призначення Ви сприймаєте як вияв великої довіри і водночас як велику відповідальність за тих, хто працює поряд з Вами. Тож нехай Ваша повсякденна нелегка діяльність на вкрай відповідальній посаді буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставлені завдання й здійснити задумані плани в ім’я розбудови Маріупольського товариства греків.

Нехай Вас завжди супроводжують творче натхнення й наснага, оптимізм, добро, гармонія, успіх, повага. Нехай ніколи не вичерпується Ваша особиста людська принадність, доброта, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу. Нехай на довгі роки залишається незмінним Ваше найвище кредо – вірно служити  МТГ і грекам Маріуполя!

Прес-служба ФГТУ.