Костянтин Балабанов нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

Ректор Маріупольського державного університету, член-кореспондент НАПН України, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня «за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю».

Про це повідомляється в Указі Президента України №868/2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 28-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року».

Колектив викладачів, співробітників та студентів МДУ щиро вітає Костянтина Васильовича із заслуженою високою державної нагородою та бажає подальших успіхів на шляху розбудови сильної, незалежної, демократичної Української держави!

___________________

Вельмишановний Костянтине Васильовичу!

Уся грецька громада України щиро вітає Вас із нагородженням високою державною нагородою! Ця подія є визнанням Вашого вагомого внеску в розбудову освіти і науки України та міста Маріуполя!

Нехай Ваш великий професійний досвід, компетентність і надалі будуть надійними порадниками та запорукою великих досягнень у майбутньому! Міцного здоров`я Вам, незгасимої енергії та невтомності в повсякденній відповідальній роботі.