Подарунки до Дня Святого Миколая від БО “Фонд Бумбураса”

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БУМБУРАСА ПЕРЕДАВ СОЛОДКІ ПОДАРУНКИ ДЛЯ ДІТЕЙ ІЗ ЗОНИ ООС З НАГОДИ ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Діти – це щастя, тому обов’язком держави є підтримка дітей, а особливо в багатодітних та малозабезпечених родинах. А новорічні свята – час, коли очікування й святкування пов’язані зі світом добрих казок і дивувань.
Але найбільше чекають свят, звичайно, діти, адже вони іще так вірять у диво! І кожна дитина мріє отримати подарунок від Святого Миколая.

Звісно, створити диво малечі – справа дорослих, але, на жаль, не всі дорослі можуть дозволити собі порадувати свою малечу подарунками, через ті, чи інші, сімейні оставини.

А що таке новорічне свято без подарунків, про це не повинна знати жодна дитина, адже новорічний подарунок – це сюрприз, якого дитина чекає весь рік, і позбавляти її цього маленького дива не варто.

Цього разу в образі Святого Миколая виступив голова БО «Фонд Бумбураса» Пантелеймон Бумбурас.

Вже не вперше Пантелеймон Васильович робить усе, щоб новорічні свята були наповнені дитячими посмішками, щоб діти, які мешкають у зоні ООС, не втрачали свою віру в диво, новорічну казку та добрих дорослих.

Сьогодні, в День Святого Миколая, більше півтори тисячі дітей із Чермалика, Гранітного, Старогнатівки, Кам’янки, Андріївки, Мирного, Бугаса, Анадоля, Кириллівки, Келерівки, Македонівки, Касянівки та Кременівки отримали солодкі подарунки з добре впізнаваною емблемою Фонду та святкові листівки від БО «Фонд Бумбураса».

Рада ФГТУ виражає щиру подяку Пантелеймону Васильовичу БУМБУРАСУ за його меценатську діяльність та велику любов до греків України!