Наш грудневий номер вже поспішає до своїх передплатників!

Щира подяка усім нашим авторам! Розумним і вимогливим, постійним і тим, хто лише інколи пише для «ЕУ», але від цього не менш улюбленим.

Ви такі різні, але всіх вас об’єднує грецька ідентичність і бажання розказувати світові про неповторний світ греків України – про наші звичаї і традиції, про мови надазовських греків, про нашу історію, бурхливу і трагічну, про наше сьогодення і майбутнє.

Щира подяка нашим читачам, які попри непопулярність паперових ЗМІ, продовжують нас передплачувати, тим, які при зустрічі кажуть, що читають нас «от корки до корки», тим, хто телефонує до редакції і питає, коли вийде номер, тим, хто, прочитавши якусь статтю, просить подякувати її авторові…

Ви всі дуже різні, але всі, безперечно, є патріотами з критичним мисленням, є представниками грецької інтелігенції, класу, який, на жаль, поступово, але неухильно відмирає.

І, звісно, подяка усім нашим недоброзичливцям, бо ви зробили нас сильнішими! Як кажуть, не критикують лише тих, хто нічого не робить (хто не знає: Микола Корецький подав на нашу газету в суд).

За роки свого існування газета змінилася. Від зовнішнього вигляду до контенту. Бо змінився навколишній світ…

І греки України за цей час пережили багато потрясінь, пройшли певні трансформації, але головне – вистояли і не зламалися.

Усім нашим читачам і авторам у прийдешньому Новому році міцного здоров’я, оптимізму та наснаги! Далі будьмо!

Καλή χρονιά, χρόνια πολλά! Пула хроня! Ола кала!
Йылбаш хутлу олсун!

З повагою,

Вікторія ПОМАЗАН,

Головна редакторка газети “Елліни України”.