Дмитро ЛУБІНЕЦЬ: “Федерація грецьких товариств України є однією з найпотужніших організацій національних спільнот в Україні”

8 січня свій день народження святкувала прекрасна й талановита жінка, громадсько-політичний діяч, заслужений працівник культури України, голова Федерації грецьких товариств України – Олександра Іванівна Проценко-Пічаджі.

Рішучість, мудрість, незламна воля, готовність брати на себе відповідальність за результат, відчувати чужі проблеми як власні – якості, завдяки яким Олександра Іванівна вже багато років об`єднує людей навколо себе та проводить колосальну роботу. Саме завдяки їй Федерація грецьких товариств України стала однією з найпотужніших організацій національних спільнот в Україні, яка завоювала високий авторитет не лише на національному, а й міжнародному рівні. Про це народний депутат написав на своїй сторінці у Фейсбуці.


Шановна Олександро Іванівно!
Прийміть мої найщиріші вітання та слова подяки за Вашу віддану працю, невичерпну енергію та небайдужість, завдяки яким зроблено стільки добрих справ!
Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, миру! Хай у Вашому домі панують любов і злагода! Завжди будьте сповнені сил та енергії, нехай Вас та Ваших близьких оминають печалі та біди, а попереду буде чистий і світлий горизонт родинного щастя і професійних досягнень!

Дмитро ЛУБІНЕЦЬ,

народний депутат України