Генеральний консул Греції відвідав Ялту

23 січня до селища Ялта завітали почесні гості: Генеральний консул Греції господин Грігоріос Тассіопулос та голова Федерації грецьких товариств України Олександра Іванівна Проценко-Пічаджи.

За традицією, делегацію радо зустріли короваєм Ялтинський селищний голова Дмитро Миколайович Мінаєв, секретар виконкому Наталія Миколаївна Джелалі та голова Ялтинського товариства греків “Арго” Василиса Іллівна Чих.

Протоієрей Храму Іоанна Златоуста Віталій Тихоненко зустрів прихожан молитвою грецькою мовою, помазав єлеєм, покропив святою водою та провів по нижньому Храму.

Вчитель з історії ЗОШ№2 Арабаджи Іван Миколайович провів екскурсію для делегатів по школі та музею (засновник музею педагог-ветеран Валентина Іванівна Челпан).

Біля меморіалу “Репресованим грекам Приазов’я” та “Воїну-визволителю” було покладання квітів. Ялтинський Будинок культури зустрів гостей яскравим концертом з грецькими мотивами. На загадку про цю зустріч гостям подарували сувенірну тарілку та пригостили смачними грецькими стравами.

Л.КУКУЦ,

смт Ялта.