До уваги випускників з грецьких населених пунктів Донецької області!

ЗАПРОШУЄМО ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ З ГРЕЦЬКИХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ІНШИХ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ ДО НАВЧАННЯ В ДОНЕЦЬКОМУ ЮРИДИЧНОМУ ІНСТИТУТІ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

З жовтня 2014 року Донецький юридичний інститут як виш-переселенець розпочав свою діяльність у м. Кривий Ріг, а з 29.01.2018 року в м. Маріуполь було створено філіал інституту – факультет № 2.

На сьогодні факультет № 2 здійснює підготовку понад 400 курсантів і студентів за денною та заочною формами навчання на бюджетній та контрактній основі за спеціальностями «Правоохоронна діяльність» і «Право».

Теоретичну та практичну підготовку майбутніх фахівців забезпечують висококваліфіковані викладачі, виключно доктори та кандидати наук, фахівці-практики. Факультет на постійній основі взаємодіє з практичними підрозділами Національної поліції України, а також відомчими організаціями та установами системи Міністерства внутрішніх справ України.

На базі факультету діють курси підготовки до складання ЗНО з таких дисциплін, як: «Українська мова та література», «Історія України», «Англійська мова». Окрім цього, на факультеті розпочато діяльність Юридичної клініки, яка надає безоплатну правову допомогу, та освітній центр «Донбас – Україна», який надає можливість вступникам з тимчасово непідконтрольної території Донецької та Луганської областей скористатися спрощеною процедурою вступу до ДЮІ.

Для тих учнів, яким територіально ближчим є м. Кривий Ріг, пропонується вступ на такі спеціальності, як: «Правоохоронна діяльність», «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Економіка». Ті студенти, які виявили високі досягнення в навчанні та дослідницькі навички, можуть продовжити навчання в ад’юнктурі та докторантурі. Для майбутніх абітурієнтів у м. Кривий Ріг також передбачені курси підготовки до складання ЗНО з таких дисциплін, як; «Українська мова та література», «Історія України», «Англійська мова», «Математика».

Переваги, яке надає навчання на бюджетній формі навчання (в якості курсанта)

  • повне державне забезпечення навчання;
  • гарантоване працевлаштування;
  • заробітна плата вище середньої по Україні та Донецькій області;
  • соціальна підтримка;
  • стаж роботи поліцейського вже з першого року навчання.

 

Для більш детальної інформації ви можете звернутись за такими телефонами:

– консультаційний пункт м. Маріуполь: (097) 907 01 07;

– м. Кривий Ріг: (067) 914 74 54; (067) 318 80 76; (095) 402 54 84;

– електронна пошта приймальної комісії: vstup.dui@i.ua.

 

ДОНЕЦЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ІНСТИТУТ МВС УКРАЇНИ ЧЕКАЄ НА СВОЇХ КУРСАНТІВ І СТУДЕНТІВ!