Підтримка етнічних греків – у фокусі уваги консульства Греції в Маріуполі (ФОТО)

4 лютого з робочим візитом до Волноваського району завітали Генеральний консул Республіки Греція в Маріуполі Грігоріос Тассіопулос та заступник голови Федерації грецьких товариств України Олена Добра. Про це повідомляє Волноваська районна державна адміністрація на своїй сторінці у Фейсбуці. 

На сьогодні у районі мешкає близько 6 тис. греків, які, пам’ятаючи про своїх далеких пращурів, тих, хто пройшовши усі надзвичайно тяжкі випробування примусово-добровільного переселення, змогли розбудувати Дике Поле, продовжують творити новітню історію України. В умовах збройного конфлікту саме грецькі населені пункти опинилися в епіцентрі, та не зламалися, а навпаки згуртувалися та наполегливо рухаються вперед.


Голова райдержадміністрації Олександр Капітоненко спільно з першим заступником голови Ольгою Сидоренко щиро зустріли поважних гостей. .Згідно з традиціями надазовських греків, високих гостей зустрічали дівчата у національних костюмах із грецьким блюдом пітою та медом.
Проведено робочу нараду, під час якої окреслено стан соціально-економічного розвитку району, його здобутки та надбання. Особливу увагу було зосереджено на діяльності грецьких товариств, які об’єднують 2,5 тис. осіб.


Ознайомлення з умовами життя та нагальними проблемами грецької діаспори було основною метою візиту консула. Саме тому після наради делегація відвідала с.Бугас та с. Анадоль, де мешкають етнічні греки.