ФГТУ щиро вітає Маріупольський краєзнавчий музей із 100-річним ювілеєм!

Дорогі співробітники музею!  Від імені Ради Федерації грецьких товариств України щиро вітаємо Вас із 100-річним ювілеєм Маріупольського краєзнавчого музею!

Ваш Музей бере найактивнішу участь у збереженні національного надбання, просвітницькій діяльності, є науковою базою для дослідження життя і побуту маріупольських греків. Співробітники музею ведуть плідну науково-просвітницьку роботу, поповнюють колекції музею, роблять величезний внесок у збереження нашої багатющої культурної спадщини. Високе визнання професіоналів і нескінченний потік вдячних відвідувачів музею – заслужена нагорода професійної діяльності.

Багато в чому завдяки Вашому ентузіазму і блискучому організаторському таланту, Маріупольський краєзнавчий музей успішно реалізує масштабні міжмузейні проєкти, проводить яскраві виставки, знайомить відвідувачів з унікальною колекцією експонатів.

Прийміть слова щирої вдячності за Вашу подвижницьку працю і вірність обраній стезі. Бажаємо Вам та всім співробітникам музею міцного здоров’я, життєвих сил, невичерпного ентузіазму, нових успіхів і творчих знахідок, благополуччя і гарного настрою!

Нехай фонди Вашого музею поповнюються новими рідкісними експонатами та унікальними колекціями, бо Ваш музей  – це той дивовижний світ, що не існує в буденності, і до якого хочеться повертатись…

О.І.Проценко-Пічаджи,

Голова Федерації 

грецьких товариств України