Грецька спортсменка стане першою жінкою, яка розпочне естафету Олімпійського вогню

Грецька чемпіонка зі стрільби Анна Коракакі стане першою жінкою, яка розпочне естафету Олімпійського вогню 12 березня в місті Олімпія. Про це повідомляється на офіційному сайті Олімпійських ігор.

Коракакі каже, що це велика честь для неї.

«Я схвильована, і думаю, що моя схвильованість буде ще більшою в Стародавній Олімпії. Я з нетерпінням чекаю цього моменту і впевнена, що він залишиться в моїй пам’яті й серці до кінця мого життя», — сказала спортсменка.

Далі Коракакі передасть олімпійський вогонь 41-річній чемпіонці з легкої атлетики Мідзукі Ногуті, потім вогонь на спеціальному літаку доставлять в Токіо, де з 24 липня по 9 серпня проходитимуть Олімпійські ігри-2020.

Член Міжнародного олімпійського комітету Спірос Капралос сказав, що це історичний момент, коли спортсменка стає факелоносцем, й додав, що Коракакі заслуговує відкривати естафету.

Анна Коракакі виграла золоту і бронзову медалі в змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета на Олімпіаді-2016, яка пройшла в Ріо-де-Жанейро, а також є чемпіонкою світу 2018 року і срібною призеркою чемпіонату Європи-2019.