Греція ввела комендантську годину через поширення коронавірусу

За добу 22 березня в країні зареєстрували 94 нових випадки, що стало значним стрибком, збільшивши загальну кількість випадків до 624.

У Греції вводять комендантську годину у зв’язку з різким зростанням захворюваності на коронавірус. Про це повідомляє Reuters в понеділок, 23 березня.

Уже сьогодні вранці рух в країні буде обмежено. На вулиці допускатимуться тільки ті, хто йде на роботу або повертається з роботи, робить покупки в магазині або купує ліки, відвідує лікаря.

“Можливо, це останній крок, який повинен бути зроблений швидко… Ми не повинні доходити до того моменту, коли нам доведеться вибирати, хто живе, а хто вмирає”, – сказав прем’єр-міністр Кіріакос Міцотакіс.

Зазначається, що напередодні Греція підтвердила 94 нових випадки захворювання, що стало найбільшим стрибком протягом одного дня. Загальна кількість випадків захворювання збільшилася до 624.

Нагадаємо, що раніше в Греції покарали порушників заходів карантину. Поліція заарештувала понад 140 осіб, які, незважаючи на заборону, відкрили кафе, таверни і перукарні.

Також повідомлялося, що в Греції затримали митрополита за службу під час карантину. Митрополит відкрив Храм Розп’яття в містечку Хора на острові Китіра і почав запрошувати парафіян на службу.