Музика проти коронавіруса: грецькі артисти записали ремікс знаменитої пісні (ВІДЕО)

Виявляється, найстрашніше для сучасної людини – неможливість вийти з дому. Саме на це вказують нам наслідки карантинних заходів, які багато людей намагаються порушити усіма неправдами. Втім, більшість жителів Греції намагаються перечекати вимушене антивірусне самітництво заради того, що називається, світле майбутнє.

Ну, або хоча б просто – майбутнього. А деякі з громадян карантин розглядають, як небесну манну. Одні взялися, нарешті, за вивчення монгольської мови, інші осягають таємниці миловаріння, треті, взявши печеньки, доглядають 10-й сезон улюбленого серіалу.

А, ось, група грецьких артистів взялася, наприклад, за ремейк популярної пісні відомого автора Лук’яноса Кілайдоніса.

Сингл 1986 року “Θα κάτσω σπίτι” (Посиджу вдома) з альбому “Τραγούδια για τα κακά παιδιά” (Пісні для поганих хлопців) сучасні артисти переосмислили для реалій 2020 року. Та ж творча компанія примудрилася записати цей новий саунд, не виходячи зі своїх будинків, віртуально.

“Ця пісня – прекрасний спосіб донести повідомлення до всіх: “Ми залишаємося вдома”.

Хочемо підтримати всіх, хто ставить боротьбу з вірусом на перший план: будьте здорові, будьте оптимістами, залишайтеся вдома!” – повідомили артисти в презентації до свого творіння.

Вони окремо подякували сім’ї Л.Кілайдоніса, що розпоряджається авторськими правами на творчу спадщину співака і яка дозволила створити даний ремікс.

Повідомляється, що всі доходи від пісні підуть в міністерство охорони здоров’я Греції для закупівлі медичного приладдя для боротьби з коронавірусів.

Нонна ДАЙГОРОДОВА.