Звернення голови ФГТУ щодо заходів протидії коронавірусу

Дорогі друзі! У зв’язку із загрозою поширення випадків гострих респіраторних захворювань, зокрема й тих, які спричинені коронавірусом COVID-2019, просимо Вас ретельно стежити за своїм здоров’ям і дотримуватися рекомендацій ВООЗ та МОЗ України щодо уникнення вірусних інфекцій.

Якщо у Вас з’явилися симптоми недуги, будь ласка, залишайтеся вдома. У випадку відчутного погіршення стану здоров’я, не зволікайте і звертайтеся до лікаря – це допоможе Вам та Вашим близьким запобігти потенційній небезпеці.

Найбільшою людською цінністю є здоров’я, відтак сьогодні пріоритетними для нас є підтримка і взаєморозуміння. Пам’ятаймо, що протидія поширенню вірусу – наш спільний обов’язок.

Дорогі друзі! Федерація грецьких товариств України ГОТОВА ДОПОМАГАТИ ВСІМ ЧЛЕНАМ ГРЕЦЬКИХ ТОВАРИСТВ УКРАЇНИ у випадку, коли вони потребуватимуть допомоги, пов’язаної із зараженням на коронавірус!

Звертайтеся, в першу чергу, до голови вашого грецького осередку, який відразу проінформує ФГТУ! Ми не обіцяємо швидкого реагування, але готові допомагати!

Будемо з гідністю протистояти загрозам навколишнього світу!  Наша сила – в єдності!

Олександра ПРОЦЕНКО-ПІЧАДЖИ,

Голова Федерації

грецьких товариств України.