Дмитро ЛУБІНЕЦЬ: “Створено міжфракційне депутатське об’єднання «Національні спільноти”

Через пандемію не потрібно забувати про інші важливі завдання, виконання яких зробить Україну сильнішою. Серед них – досягнення гармонійного співжиття всіх національних меншин, що проживають на території нашої держави. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав народний депутат Дмитро Лубінець https://www.facebook.com/dmytro.lubinets

Цитуємо:

“Саме для цього з ініціативи членів Комітету з питань прав людини створено міжфракційне депутатське об’єднання «Національні спільноти», до складу якого увійшло 15 депутатів з різних фракцій та груп. Мав честь очолити це МФО, заступником обрано Rustem Umerov, а секретарем – Виктория Кинзбурская.

МФО «Національні спільноти» ставить перед собою наступні завдання:

– Вивчати найкращі закордонні практики забезпечення прав національних меншин та впровадження їхніх елементів до вітчизняного законодавства.

– Контролювати законодавчу роботу парламенту на предмет відповідності законопроектів міжнародним стандартам рівноправності усіх національних спільнот.

– Розвивати діалог між цими спільнотами та державою, аби вони чули одне одного й досягали компромісів.

– Захищати права кожного народу на власну самобутність, мову та культуру в рамках єдиної української політичної нації.

Дякую кожному учаснику МФО та закликаю інших колег приєднуватись до нашого об’єднання заради миру в Україні, ефективної співпраці всіх національностей та спільного блага!”