25 років ФГТУ! Згадаймо разом ці роки! (ВІДЕО)

 У квітні Федерації грецьких товариств України виповнюється 25 років. І це вже історія нашого з вами розвитку, нашої боротьби, наших перемог, наших втрат і здобутків.

25 років ми разом з вами боролися за те, щоб греки України пишались своїм корінням, щоб мали можливість вивчати рідну мову, знати свою історію, жити на своїй землі.

І за ці роки ми усвідомили, що нашу генетичну пам’ять, ці почуття любові до рідного коріння не вдалося викорінити ні голодоморами, ні «грецькими операціями», ні депортаціями, ні гібридними війнами.

За 25 років ми спромоглися створити велику грецьку сім’ю, для якої Україна стала справжньою батьківщиною.

За 25 років ми змогли продемонструвати світові непересічну і унікальну культурну самобутність українських греків.

За роки незалежності про греків України дізналися не тільки у Європі, а у США, Канаді і навіть Австралії.
За 25 років ми змогли об’єднати греків України: від Києва до Маріуполя, від Львова до Одеси, від Полтави до Ізмаїла, від Харкова до Херсона, від Дніпра до Ніжина, від Запоріжжя до Черкас.

За 25 років ми голосно заявили про себе, створивши потужні всеукраїнські культурно-мистецькі фестивалі, численні грецькі хореографічні та вокальні колективи, грецькі театральні студії, так звану громаду духовної єдності.

Дорогі друзі! Запрошуємо Вас разом згадати ці дивовижні роки. Адже стільки було зроблено, стільки було цікавих зустрічей та знайомств, стільки було написано та видано нових книг! А скільки було відкрито класів з вивчення грецької мови, скільки було незабутніх подорожей до Греції, скільки було прийнято зарубіжних делегацій!

Дорогі друзі! Сьогодні ми починаємо серію відео спогадів та відео привітань, присвячених 25-річному ювілею Федерації грецьких товариств України.

Згадаймо разом ці роки, наповнені дружбою, взаємоповагою та грецькою гостинністю.