Привітання народного депутата Дмитра Лубінця з нагоди 25-річного ювілею ФГТУ

Сьогодні Федерація грецьких товариств України святкує 25-річчя!

Як представник грецької громади, народний депутат та голова парламентського Комітету з питань національних меншин і міжнаціональних відносин щиро вітаю усіх українських греків з цією подією!

Я дякую усім, хто попри труднощі та перепони допомагає розвивати грецьку культуру в Україні, навчає рідної мови дітей з грецьких родин, знайомить нові покоління з нашою історією. Усіх, хто займається організаційною роботою, згуртовує нашу громаду, допомагає захищати її законні права та інтереси.

Надзвичайно важливо, що, відчуваючи себе частиною єдиної української нації, ми – греки – зберігаємо власну самобутність. Цим самим лише збагачуємо наш спільний дім – Україну.

Комітет з питань національних меншин і міжнаціональних відносин, в свою чергу, робитиме усе можливе, аби політика держави стосовно етнічних громад була системною, виваженою та гармонічною. Найважливіша наша мета – зробити так, аби взаємне доповнення народів та культур зробило Україну успішною, заможною та процвітаючою.

Щиро бажаю кожному добра, енергії на добрі справи та реалізації усіх задумів!

Дмитро Лубінець,

народний депутат України,

Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

Член Ради ФГТУ.