У Греції медики протестують через умови роботи під час пандемії

Медпрацівники заявляють про неукомлектованість персоналу в лікарнях, а також протестують проти нинішніх умов роботи.

У Греції сотні медпрацівників вийшли на акції протесту проти умов роботи і недобір медперсоналу в лікарнях під час пандемії. Про це повідомляє Associated Press у вівторок, 7 квітня.
Акції пройшли перед лікарнями в різних містах Греції, у тому числі в Афінах. Серед іншого медики зажадали направити додаткові кошти на боротьбу з коронавірусом, а також найняти додатковий медперсонал у лікарні. Акції пройшли у Всесвітній день здоров’я.
Відзначимо, що в країні коронавірус виявили більш ніж у 1,7 тис. осіб, 81 людина померла. Число смертей від коронавірусу в країні все ще нижче, ніж число смертей від сезонного грипу.
Нагадаємо, що раніше Греція ввела комендантську годину через поширення коронавірусу. За добу 22 березня в країні зареєстрували 94 нових випадки, що стало значним стрибком, збільшивши загальне число випадків до 624.
Також повідомлялося, що в Греції покарали порушників заходів карантину. Поліція заарештувала більше 140 осіб, які, незважаючи на заборону, відкрили кафе, таверни і перукарні.