ФГТУ – 25 років! Це наша історія: Зразковий театр танцю «ЕДЕЛЬВЕЙС»

Зразковий театр танцю «Едельвейс» працює з 1994 року. За роки існування колективу здійснено постановки більш як 100 хореографічних номерів малих та великих форм. Вік учасників колективу від 4 до 16 років. З 2015 року колектив очолює молодий фахівець Тимофєєва Катерина Михайлівна, випускниця Донецького училища культури. Вона у 2012 році здобувала кваліфікацію керівника аматорського хореографічного колективу та викладача початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Працює з колективом безкоштовно.

З 2012 року колектив носить звання «зразкового». Театр танцю «Едельвейс» вже давно став візитівкою села. Колектив проводить велику концертну діяльність, є постійним учасником сільських, районних, регіональних заходів, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів.

Якісним показником результативності діяльності колективу, стимулом для розвитку та самоствердження його учасників є участь у фестивалях та конкурсах:
– лауреат XIV Міжрегіонального телевізійного фестивалю «Зірки та зіроньки»
– переможці Всеукраїнської Олімпіади з грецької творчості.
– лауреати районного фестивалю «Вогонь Еллади»
– переможці районного фестивалю «Джерело талантів»
– лауреати Міжнародного фестивалю «Азовська перлина»
– учасники Всеукраїнського фестивалю грецької культури «Мега Йорти»
– лауреати I та II премії лауреати Міжнародного фестивалю «Азовська перлина»
– лауреати Міжнародного фестивалю «Осіння казка в Празі» (Чехія)

Театр танцю «Едельвейс» – багаторазовий переможець дитячих конкурсів Першотравневого Центру дитячої творчості «Вітрила надії», «Ялтинські зорі». Жодне свято села не проходить без участі колективу. І надалі колектив буде старанно працювати над підвищенням майстерності та дарувати людям радість.