«Залишайтеся вдома, подорожуючи сторінками літератури, – зарубіжні дипломати декламують вірші грецької літератури»

Генеральний секретаріат з питань суспільної дипломатії, релігії та консульських справ Міністерства закордонних справ бере активну участь, у рамках своїх повноважень, у спробах боротьби з пандемією COVID-19. З метою підвищення інформованості громадськості та усвідомлення того, що в цій боротьбі ми всі єдині, ми об’єднуємо свої сили для просування громадської кампанії #залишаймося вдома.

Генеральний секретаріат створив відео під назвою «Залишайтеся вдома, подорожуючи сторінками літератури, – зарубіжні дипломати декламують вірші грецької літератури». Дана ініціатива запрошує всіх нас знову поринути у грецьку поезію, зробити свій час перебування вдома більш творчим і нарешті подолати природні перешкоди силою духу.

У відео посли зарубіжних країн в Афінах декламують уривки з грецької поезії за власним вибором рідною мовою, англійською, або безпосередньо грецькою. Завдяки універсальності та позачасовості грецької літератури від Гомера до наших днів, вони закликають до міжнародної солідарності проти пандемії.

У відео, перша частина якого вже розміщена на сторінці Міністерства закордонних справ у Фейсбуці, беруть участь посли та представники з 18-ти країн (Австралія, Австрія, Бельгія, Болгарія, Франція, Німеччина, Великобританія, Японія, Ізраїль, Італія, Нідерланди, Китай, Мексика, Португалія, Словаччина, Словенія, Швеція та Фінляндія).

Друга частина відео буде розміщена наступного тижня.

 

Посилання на відео:

https://web.facebook.com/mfa.gr/videos/854109985076216/?_rdc=1&_rdr