«Афіни – Пірей – Одеса»

6 березня (вівторок) 2018 о 16:00 у філії ГФК (м.Одеса) відбудеться відкриття виставки живопису та фотографії «Афіни – Пірей – Одеса», яка присвячена 25-річчю побратимства Одеси та Пірею.

«Зима в Афінах схожа на весну в Одесі – легка і натхненна, даруюча надію.

Одеські художниці – Світлана Михайлевич, Яна Барабаш і Марьяна Брюханова в середині лютого цього року (з 12 по 20.02.2018) здійснили творчу подорож у Афіни і Пірей. Пленер закінчився виставковим проектом, присвяченим дружбі наших міст: Одеса – Пірей – Афіни.

Афінські вулички та кафе, величний Акрополь і риболовецькі човни Пірею поряд зі знайомими одеситам вуличками рідного міста і моря відкриють для вас двері в Грецькому Фонді Культури 6 березня о 16.00. Всього глядачеві буде представлено більше 30-ти робіт у техніках масляного та акварельного живопису.

Художниць об’єднує любов до подорожей та пленерів. В їх валізах завжди знайдуться фарби, полотна, папір та пензлики. Марьяна Брюханова та Світлана Михайлевич малюють аквареллю та маслом в імпресіоністичній манері, беруть участь в акварельних міжнародних фестивалях, в їх доробку персональні та групові виставки у рідному місті. В 2017 році відкрили свою галерею-майстерню «202» в історичному центрі Одеси, в Пасажі. У цьому просторі художниці пишуть свої твори, там проходять виставки та арт-вечірки з друзями-художниками.

Яна Барабаш – послідовниця південноросійської школи, пише маслом в реалістичній манері. Художниця пише портрети та композиції з людьми, неодноразово виставлялася в галереях і музеях Одеси та Києва.

Олексій Михайлевич віддає перевагу репортажній фотографії та портретам, брав участь у міжнародних пленерах».

С. Михайлевич, М. Брюханова

Чекаємо на вас за адресою: Красний провулок, 20
Виставка триватиме: з  6 по 19 березня 2018
Часи роботи: з 10:00 до 17:00
Вхід вільний